KONST / Litografier / Grafiskt blad 13767037
nr 1376 7037
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Angel". Signerad, numrerad 36/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x18 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:44:50
25/1 16:26:36